Binlerce kullanıcımıza kolay, kesintisiz ve güvenilir çözümler sunuyoruz!

Mysoft, firmalara bilgi teknolojileri alanında ürün ve hizmetler sunmak zere 2008 yılında kuruldu. Kuruluşumuzdan bu yana %100 yerli yazılımlar üretiyoruz.

Gelir İdaresi Başkanlığınca yetkilendirilmiş Elektronik Belge (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, e-Döviz) konularında hizmet vermekteyiz.

e-Belge portalı ile bütünleşik çalışan Lonca Ön Muhasebe Programı ile işletmelerin ön muhasebe süreçlerini kolaylaştırıyoruz. e-Banka ürünümüz ile 10+ bankadan hesap hareketlerini online alarak tek bir panelde tüm banka hesaplarının takibini sağlıyoruz.

e-Aktarım ile mali müşavirlerin süreçlerini kolaylaştırıyoruz. e-Mutabakat ile işletmelerin mutabakat süreçlerini yönetiyoruz.

İleti Yönetim Sistemi A.Ş.'nin ilk iş ortağıyız. Mysoft olarak İYS entegrasyonu ve İYS VİA izin toplama platformlarında hizmet veren öncü şirketiz.

Günümüzde binlerce yerli ve global firmaya hizmet veren Mysoft, 100'den fazla ülkede çalışan CRM ürünü ile firmaların iş süreçlerinde maksimum verimlilik sağlama yönünde hizmetler sunmaktadır.

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş.'nin merkezi İstanbul YTÜ Yıldız Teknopark'ta, operasyon merkezi ise Tokat'tadır.

about-image
about-image
about-image

Değerlerimiz

Güvenirlilik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, pozitif yaklaşım, müşteri odaklılık, takım ruhu ile inovatif çalışma, yenilikçilik, sürekli gelişim. Değerlerimizden ödün vermeden, hayallerimizden vazgeçmeden sürekli ilerlemeyi ve en iyi olma hedefimizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

about-image

Vizyonumuz

İnovatif çözümlerle iş dünyasının dijital dönüşümüne katkı sağlayan hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren lider bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz

En güncel teknolojik gelişmeleri kullanarak, kalite hedeflerimiz doğrultusunda insana değer vererek, ürettiğimiz yenilikçi çözümlerle insanların ve şirketlerin gerçek gücünü ortaya çıkarmalarını sağlamak.

30000+

Kullanıcı

Dünya çapında otuz binden fazla kullanıcı ürünlerimizi kullanıyor..

45+

Sektör

Onlarca farklı sektörden binlerde kullanıcıya hizmet veriyoruz..

97%

Memnuniyet

Müşterilerimizin çok büyük oranı bizden memnun..

Kalite Belgelerimiz

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi
ISO 20000 Bilgi Teknoloji Hizmet Yönetim Sistemi
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Servis Yönetimi: Itıl
content-image